Подарунки

- Зарядний пристрій або кабель
- 2шт Портативні акустичні системи
- Футболка з автографом футболіста
Победитель 19.11.2018: zigaster667@gmail.com (Аксессуар);
Победитель 20.11.2018: Кудашев Антон Игоревич (Аксессуар);
Победитель 21.11.2018 Иващенко Никита Андреевич (Акссесуар);
Победитель 22.11.2018: Петренко Юрий (Аксессуар);
Победитель 23.11.2018 Дедова Марина (Аксессуар);
Победитель 24.11.2018 Мормило Кристина Витальевна (Аксессуар);
Победитель 24.11.2018 Виталий Погребной (Tronsmart T6);
Победитель 25.11.2018 Виталий Погребной (Аксессуар);
Победитель 25.11.2018 Денис Слисаренко (Tronsmart Mega);
Победитель 26.11.2018 Костецький Тарас Богданович(Аксессуар);
Победитель 27.11.2018 Русанова Ксенія Леонідівна(Аксессуар);
Победитель 28.11.2018 Новодранов Руслан(Аксессуар);
Победитель 29.11.2018 Заверюха Максим Русланович (Аксессуар);
Победитель 30.11.2018 Сенченко Яна Владимировна (Аксессуар);
Победитель 01.12.2018 Кутній Віктор Петрович (Аксессуар);
Победитель 01.12.2018 Исмагилова Юлия Витальевна (Tronsmart T6);
Победитель 02.12.2018 Савчено Дмитро Олександрович (Аксессуар);
Победитель 02.12.2018 Глазкова Анастасия Юрьевна (Tronsmart T6);
Победитель 03.12.2018 Ривтин Олег (Аксессуар);
Победитель 04.12.2018 Проценко Владислав Константинович(Аксессуар);
Победитель 05.12.2018 Олексійчук Богдан Вікторович(Аксессуар);
Победитель Сафарова Марина Володимирiвна (Аксессуар);
Победитель Бутенко Сергей Васильевич (Аксессуар);
Победитель Кагадий Володимир Володимирович (Аксессуар);
Победитель Олексийчук Богдан Викторович (Аксессуар);
Победитель Амбарцумян Георгий Семёнович (Аксессуар);
Победитель Нiмак Cергій Володимирович (Аксессуар);
Победитель Нетребенко Александр Вячеславович (Аксессуар);
Победитель Щербатюк Євген Володимирович (Аксессуар);
Победитель Стрельцов Максим Георгиевич (Аксессуар);
Победитель Артёмов Владимир Евгеньевич (Аксессуар);
Победитель Коляга Ярослав Вячеславович (Аксессуар);
Победитель Кузьменко Алена (Аксессуар);
Победитель Кагадий Володимир Володимирович (Аксессуар);
Победитель Коваленко Александр Васильевич (Tronsmart T6);
Победитель Бутенко Сергей Васильевич (Tronsmart T6);
Победитель Дроздова Наталья Анатольевна (Tronsmart T6);
Победитель Главатских Алексей Павлович (Tronsmart T6);
Победитель Владимир Садковский Главный приз

* обов’язкові поля.

  • № замовлення/чека(зберігайте чек для отримання призу) *
  •   Я погоджуюсь з умовами акції.